DOBROCZYNNE DZIAŁANIE MASAŻU

Masaż polepsza sprężystość skóry, zwiększa poziom jej dotlenienia, odżywia i ułatwia usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki temu pobudza metabolizm i wpływa pozytywnie na regenerację skóry. Działa silnie przeciwzapalnie, przeciwbólowo, jest pomocny w migrenach. Od dawna znane też jest uspokajające i odprężające działanie masażu.

MASAŻ TO NIE TYLKO RELAKS

Siła masażu leży nie tylko w jego właściwościach relaksujących – odpowiednio dobrany i wykonany zapewnia działanie terapeutyczne czy nawet wyszczuplające. W ofercie dermicLAB znajdziecie wszystko, co sztuka masażu może zaoferować. W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy masaże relaksacyjne, sportowe, redukujące tkankę tłuszczową, zmniejszające napięcie czy lecznicze, pomocne w rehabilitacji i urazach.

Masaż może być elementem programu całościowej odnowy organizmu. Powinien być stosowany jako uzupełnienie diety odchudzającej, do zmniejszenia napięcia u sportowców, czy dla poprawy ogólnej kondycji ciała.


Oferowane masaże

sportowy

opis zabiegu

Na wybrane partie ciała. Pozwala zredukować napięcie i zmęczenie mięśni po treningu. Wspomaga regenerację, zapobiega zakwasom, łagodzi kontuzje. Regularnie stosowany utrzymuje ciało w formie i pozwala osiągnąć maksymalne wyniki sportowe. Dla osób intensywnie ćwiczących, sportowców i amatorów.

bańką chińską

opis zabiegu

Stosowany na uda, brzuch, pośladki. Skuteczny zabieg antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Z masażów bańką chińską nie mogą kobiety w ciąży lub w okresie menstruacji, a także osoby cierpiące na żylaki.

klasyczny całościowy

opis zabiegu

Obejmuje całe ciało. W zależności od intensywności może mieć działanie pobudzające, relaksujące lub lecznicze. Zwiększa ukrwienie, redukuje napięcie, niweluje bóle pleców i karku, poprawia także elastyczność mięśni. Skóra staje się lepiej odżywiona, odzyskuje koloryt.

klasyczny częściowy

opis zabiegu

Obejmuje plecy, ramiona, kark. Wskazany dla osób o siedzącym trybie pracy. W zależności od intensywności może mieć działanie pobudzające, relaksujące lub lecznicze. Zwiększa ukrwienie, redukuje napięcie, niweluje bóle pleców i karku, poprawia także elastyczność mięśni. Skóra staje się lepiej odżywiona, odzyskuje koloryt.

kontrlateralny

opis zabiegu

Jest to masaż o charakterze rehabilitacyjnym zalecany w stanach unieruchomień kończyn w opatrunkach gipsowych lub podobnych. Masowana jest zdrowa kończyna, ma to wpływ poprzez układ współczulny na kończynę chorą. Najlepiej stosować go dwa razy dziennie przez sześć dni w tygodniu

leczniczy kręgosłupa

opis zabiegu

Masaż obejmuje plecy, pośladki i barki. Wspomaga leczenie bólu pleców, likwiduje zwiększone napięcia i wzmacnia słabą tkankę mięśniową. Przynosi realną ulgę i poprawia jakość życia.

relaksacyjny całościowy

opis zabiegu

Obejmuje całe ciało. Nie tylko relaksuje, ale również poprawia krążenie krwi i limfy, łagodzi stresy, koi nerwy. Wspomaga likwidację obrzęków i cellulitu. Regularne stosowanie przynosi wiele korzyści. Organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry.

relaksacyjny częściowy

opis zabiegu

Obejmuje ramiona, plecy, kark. Nie tylko relaksuje, ale również poprawia krążenie krwi i limfy, łagodzi stresy, koi nerwy. Regularne stosowanie przynosi wiele korzyści. Organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry.

stawowy centryfugalny

opis zabiegu

Wspomaga rehabilitację w przypadkach urazów takich jak: stłuczenia, zwichnięcia, skręceniach, także po urazach okołostawowych. Łagodzi ból, przyspiesza gojenie się stawu i okolic okołostawowych, wspomaga rehabilitację po operacjach lub unieruchomieniach.

stóp

opis zabiegu

Obecnie brak opisu, jeżeli masz pytanie kliknij "Zadaj pytanie!"

Terapia Yumeiho

opis zabiegu

Efektywna terapia manualna polecana w następujących schorzeniach: bóle kręgosłupa, bóle pleców, bóle stawów, dyskopatie, kręgozmyki, skoliozy, migreny, bóle mięśni, otyłość, różnica w długości kończyn dolnych, bóle menstruacyjne, asymetrie układu kostnego i mięśniowego, wady postawy. Oparta na oryginalnej japońskiej technice w sposób bezbolesny prowadzi do prawidłowego położenia kości miednicy, właściwego ustawienia kręgosłupa, dzięki czemu uruchamia się samoleczące siły organizmu.

izometryczny

opis zabiegu

Stosowany miejscowo na brzuch, uda, łydki lub ramiona. Przywraca mięśniom sprężystość, siłę, w stanach odnerwienia lub zaniku tkanki mięśniowej, udarach, wylewach, porażeniu wiotkim. Może być również wykonywany, jako masaż dla sportowców chcących podnieść wydolność mięśniową.

www.dermiclab.pl

Oficjalna strona kliniki medycznej dermicLAB.

Certyfikaty

Klinika dysponuje profesjonalną aparaturą medyczną z certyfikacją firmy BIOTEC Italia. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego nowoczesnego sprzętu, możliwe jest przeprowadzenie m.in. zabiegów nieinwazyjnej rewitalizacji, odbudowy skóry oraz usuwanie wszelkiego typu defektów naskórkowych.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z kliniką dermicLAB skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Polityka prywatności

Operatorem Serwisu www.dermiclab.pl jest MONGIRD Sp. z o.o. Obywatelska 2a, 80-259 Gdańsk. W celu zapoznania się z polityką prywatności oraz polityką cookies serwisu www.dermiclab.pl kliknij tutaj.